Zostań częścią naszego zespołu!
W Molex wykorzystujemy innowacje, aby angażować
i inspirować ludzi na całym świecie.

Dlaczego Molex?

Molex, będący częścią grupy Koch Industries, jest jednym z największych na świecie producentów rozwiązań połączeń elektronicznych i światłowodowych. Od 80 lat Molex napędza innowacje w elektronice i transmisji danych, wspierając liczne branże, w tym automotive i opiekę medyczną.


Co robimy?

Molex CCS – zapewniamy łączność najwyższej jakości. Jako dostawca rozwiązań motoryzacyjnych opracowujemy i udostępniamy technologię, która wyprzedza zmieniające się potrzeby Klientów w zakresie rozwiązań połączeniowych

Zobacz, jak pracujemy

W Molex CCS łączymy ludzi na całym świecie, tworząc inteligentniejszy, bezpieczniejszy i lepszy świata dla każdego z nas. Ścisła współpraca, skoncentrowana na ciągłych innowacjach, gwarantuje najwyższą jakość naszych rozwiązań. Zrozumienie zmian zachodzących na światowych rynkach jest kluczowym wymogiem naszej działalności, dlatego nieustannie ulepszamy proces produkcyjny i przyspieszamy łańcuch dostaw.

Więcej

Jakie benefity oferujemy?

Dlaczego warto pracować w Molex CCS? Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych to tylko niektóre z benefitów czekających na kandydatów do pracy w zakładzie produkcyjnym w Siemianowicach Śląskich. Każdy pracownik otrzyma także możliwości rozwoju zawodowego. Służyć temu będą szkolenia, kursy, programy rozwoju kompetencji, rotacyjne wyjazdy do naszych zakładów oraz ścieżki rozwoju kariery.

Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet benefitów socjalnych – pakiet Medicover i Medicover Sport, ubezpieczenie na życie
Unikalna możliwość udziału w projekcie "Green field"

Pracuj z nami!

Process Engineer

Siemianowice Śląskie

Supplier Quality Engineer

Siemianowice Śląskie

NPD Senior Direct Buyer

Siemianowice Śląskie

Supplier Quality Management Engineer

Siemianowice Śląskie