Dołącz do naszego zespołu!
W Phillips-Medisize innowacja jest częścią naszego DNA, a zwiększanie jakości życia i pomoc innym napędzają nas do działania każdego dnia.

Dlaczego Phillips-Medisize?

Firma Phillips-Medisize cieszy się zaufaniem klientów od prawie 60 lat. Jesteśmy jednym z wiodących globalnych dostawców innowacyjnych rozwiązań dla branży farmaceutycznej, urządzeń medycznych i diagnostyki. Współpraca z Phillips-Medisize to dla naszych Klientów gwarancja szybkiego wprowadzania na rynek produktów, które realnie poprawiają jakość życia użytkowników.


Co robimy?

Phillips-Medisize oferuje kompleksową obsługę w zakresie produkcji wyrobów medycznych oraz modyfikacji produktów. Globalny charakter naszych usług pozwala na szybkie zwiększenie skali działań, gdy jest to potrzebne. W sierpniu 2019 roku powstała spółka Phillips-Medisize Poland sp. z o.o. Aktualnie prowadzimy działania związane z przygotowaniem rozpoczęcia inwestycji w postaci budowy zakładu produkcyjnego w Siemianowicach Śląskich koło Katowic.

Zobacz, jak pracujemy

Phillips-Medisize dostarcza nowatorskie produkty farmaceutyczno-medyczne w celu podnoszenia komfortu życia ludzi. Ścisła współpraca, skoncentrowana na ciągłych innowacjach, gwarantuje najwyższą jakość naszych rozwiązań. Znacząco skracamy cykl produkcyjny, przyspieszając czas wprowadzenia produktu na rynek.

Więcej

Nasze benefity, Twój zysk

Praca w Phillips-Medisize to szereg korzyści. Nasi pracownicy mogą liczyć na:

Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet benefitów socjalnych
Liczne szkolenia i realna możliwość rozwoju zawodowego w unikalnej pod względem technologicznym i stabilnej branży farmaceutyczno-medycznej

Pracuj z nami!

Operator Produkcji 

Siemianowice Śląskie

Inżynier Stażysta ds. walidacji

Siemianowice Śląskie

Inżynier Stażysta ds. procesu wtrysku

Siemianowice Śląskie

Technik Kontroli Jakości

Siemianowice Śląskie